Правила

Загальні правила користування сайтом.

1. Правила поведінки
Для всіх відвідувачів сайту, зареєстрованих та гостей, ми склали список правил поведінки, покликаних зробити користування сайтом зручним, а спілкування приємним. За порушення цих правил на користувачів, які провинились, будуть накладатись санкції - починаючи від попереджень та закінчуючи закриттям доступу до сайту. Таким чином, на сайті забороняється:
1.1 Ображати інших відвідувачів сайту, адміністрацію та акторів в будь-якій формі: заборонені будь-які прояви грубості та особисті образи.
1.2 Вживати будь-які нецензурні вислови.
1.3 Писати рекламні тексти та повідомлення комерційного характеру.
1.4 Посилатися на сторонні інтернет-ресурси, які не пов'язані з тематикою сайту.
2. Правила реєстрації
Реєстрація на сайті не обов’язкова, але її проходження дозволяє відвідувачу розширити свої можливості в користуванні сайтом та дає доступ до додаткового функціоналу. При цьому:
2.1 Забороняється реєструвати логіни, які порушують норми моралі, несуть в собі рекламу сайтів, містять ненормативну лексику. В іншому випадку Ваш обліковий запис буде видалено без попередження.
2.2 Забороняється подвійна реєстрація (реєстрація під двома і більше логінами) і «бронювання» логінів (реєстрація нікнеймів з метою перешкоджання використанню їх іншими відвідувачами). Також заборонена реєстрація двійника вже існуючого відвідувача (візуально схожих).
2.3 Забороняється вибирати собі аватари, які містять сцени насильства, погрози, нецензурні вислови, розпусту або порнографію, дискримінацію в будь-яких проявах, комерційну рекламу і рекламні тексти.
2.4 Аккаунт учасника, який не проявляє на сайті ніякої активності, видаляється через 1 рік з дати останньої активності, а логін звільняється для реєстрації.